Nowy raport mówi, że cena bitcoinów znajduje się w bardziej zrównoważonym trendzie wzrostowym niż w 2019 r

Rok 2020 pokazuje, że inwestorzy są bardziej skłonni do mieszania, niż do spekulacji, mówi Delphi Digital, zgodnie z różnymi ustaleniami z ostatnich kilku miesięcy.

Bitcoin ( BTC ), który osiągnął najwyższy poziom od ponad roku, różni się od hossy w 2019 r., Ponieważ salda giełdowe spadły, mówi nowy raport.

Opublikowany 21 września i oglądany przez Cointelegraph, raport Bitcoin Outlook Delphi Digital podkreśla unikalne trendy w kursach cenowych Bitcoin Code.

Raport: hodowcy Bitcoinów mają teraz „dłuższe horyzonty czasowe”

Według trzech badaczy, którzy opracowali raport, Bitcoin osiągający 12,500 USD w zeszłym miesiącu miał niewiele wspólnego z jego wzrostem do 13800 USD w 2019 roku.

Wynika to z faktu, że salda walutowe w tym czasie wzrosły, podczas gdy w tym roku nadal spadały pomimo wzrostów cen. W związku z tym ogólna presja sprzedażowa wśród traderów i inwestorów jest tym razem mniejsza.

„W przeciwieństwie do trendu wzrostowego w 2019 r., Który zbiegł się ze wzrostem akcji BTC, w tym obecnym trendzie widać rozbieżność między akcjami BTC a ceną” – argumentują naukowcy.

„Sugeruje to bardziej zrównoważony ruch w górę dla BTC, w porównaniu z rokiem 2019, ponieważ dane wskazują na bazę posiadaczy z dłuższymi horyzontami czasowymi”

Odkrycia są zgodne z innymi niedawnymi badaniami zachowań hodlerów, w których analityk CryptoQuant wyciągnął podobne wnioski dotyczące sald giełdowych.

Bitcoin trzymany na giełdach spadł z rekordowego poziomu 2,96 miliona BTC w lutym do poziomu 2,59 miliona BTC. BTC / USD jest notowany w podobnym przedziale do tego dnia – 10430 USD w porównaniu z 9580 USD 20 lutego.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.